Doğayı Kirletmeyen Temizlik
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim

Biobellinda Çevre Dostu Yaklaşım

           Biz BioBellinda olarak; ürünlerimizin tüm yaşam döngüsü boyunca doğa adına sorumluluk almamız gerektiğini düşünüyor ve bu büyük değer zincirinde hammadde alımından ürünlerimizi kullanan sizlerin; yemek pişirirken, temizlik yaparken harcadığı enerjiye ve suya kadar iyileştirme süreci içerisine girmeyi planlıyoruz.

           Peki biz üreticiler olarak müşterilerimize hem çok memnun olacakları hem de doğayı kirletmeyen ürünler sunamaz mıyız?

           İşte BioBellinda olarak yola çıkışımızda kendimize sorduğumuz en önemli sorulardan biride bu, bu gün gelinen nokta, tüm sektörün ve kullanıcıların doğal ve organik ürün arayışında olması, çevre bilincinin hızla yükselmesi gerçeği, yıllar önce ki erken ve doğru yönelişimizin ispatıdır.

           Bizler bu sorumluluk kapsamında her açıdan sürdürülebilir çözümler üretmek bir yandan, BioBellinda ailesi olarak büyürken, diğer yandan da dünyanın doğal kaynaklarının korunmasını sağlayacak yeni iş yapış yolları geliştirmeye çalışıyoruz.

           Tükenmeye yüz tutan doğal kaynakların korunup yeniden canlandırılması bilinciyle tedarik zincirimizden, ürünlerimizin size ulaşma şekli olan kargolama işlemine kadar her süreçte bu mantıkla hareket etmekteyiz.

           Kendi üretim sürecimizi Çevre güvenliği sistemi ile taçlandırmak tek başına çözüm değil! Biz birlikte çalıştığımız diğer firmaları da bu bilince uymaya zorluyor, onları çevreyi kirletmeme sürecimizde çözüm ortağı yapıyoruz.

           Tedarikçilerimizi (hammadde, ambalaj ve benzeri alımlar yaptığımız firmalar) seçerken bize doğal kaynaklı hammadde tedariğinde sıkıntı yaşatmayacak olması, çevre güvenliği sistemine sahip olması, geri dönüşümlü ambalajlar kullanması vb. kriterlerini öncelikle baz alıyoruz, Ar-Ge çalışmalarımız sırasında üzerinde çalışılan ürünün performansından sonra doğaya etkisine bakıyoruz, üretimimiz sırasında oluşan katı-sıvı atıklarımızı Çevre bakanlığından izinli arıtma tesislerine veriyoruz, ürünlerimizi ambalajlamada kullandığımız malzemelerin geri dönüşümlü olmasına dikkat ediyoruz.

           Tüm bunlar yapılabileceklerin yanında deryada damla “Doğayı kirletmeyen temizlik” prensibimiz çerçevesinde daha büyük hedeflerimiz var. Ürünlerimizin çevrede bıraktığı ayak izlerini her geçen gün azaltacak, çocuklarımıza daha yaşanası bir çevre bırakabilmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağız.

 

İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi