Kişisel Verilerin Korunması
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim

Verilerin korunması hakkında beyan

Aşağıda başka bilgiler yer almıyorsa, kişisel verilerinizin sağlanması ne yasa ne de sözleşme ile emredilmekte, ne de sözleşmenin akdedilmesi için gereklidir. Verileri sağlama yükümlülüğünüz yoktur. Verilerin sağlanmaması herhangi bir sonuç doğurmamaktadır. Ancak bu kural, aşağıdaki işlem süreçlerinde başka bilgi verilmedikçe geçerlidir.
“Kişisel veriler”, gerçek bir kişinin kimliği ile eşleştirilen veya eşleştirilebilir tüm bilgilerdir.

Sunucu günlük dosyaları

Web sayfalarımızı kişisel bilgiler vermeden ziyaret edebilirsiniz. Web sayfamızda her erişiminiz sırasında sizin İnternet tarayıcınızdan bize veya web- yer sağlayıcısına /IT hizmet sağlayıcısına kullanım bilgileri aktarılır ve tutanak verileri (sunucu günlük dosyaları) içerisine kaydedilir. Bu kaydedilen veriler arasında örn. açılan sayfanın adı, sorgulama tarihi ve saati, IP adresi, aktarılan veri miktarı ve talep eden sağlayıcı bilgileri yer alır. Veriler, Genel Veri Güvenlik Kanunu DSGVO Madde 6, Fıkra 1 bent f esasına göre, web sayfamızın sorunsuz çalışması ve hizmetimizin iyileştirilmesi konusundaki haklı menfaatlerimiz için işlenmektedir.

Müşteri hesabı Siparişler

Müşteri hesabı

Müşteri hesabı açılırken orada belirtilen kapsamda kişisel veriler topluyoruz. Veriler, satın alma deneyiminizi iyileştirmek ve sipariş işlemini kolaylaştırmak amacıyla işlenir. Veriler, sizin rızanızla Genel Veri Güvenlik Kanunu DSGVO Madde 6, Fıkra 1 bent a esasına göre işlenir. Rızanıza istinaden iptal edilinceye kadar yapılan işlemin yasallığı etkilenmeden, rızanızı istediğiniz zaman bize bildirerek iptal edebilirsiniz. Ardından müşteri hesabınız silinir.

Siparişlerde kişisel verilerin toplanması, işlenmesi ve paylaşılması

Sipariş sırasında kişisel verilerinizi sadece siparişinizi işleme almak ve tamamlamak ve taleplerinizi işleme almak için topluyor ve işliyoruz. Verilerin sağlanması sözleşmenin kurulması için gereklidir. Verilerin sağlanmaması, sözleşmenin akdedilmemesine neden olabilir. Veriler, sizin rızanızla Genel Veri Güvenlik Kanunu DSGVO Madde 6, Fıkra 1 bent b esasına göre işlenir ve sizinle aramızdaki sözleşmenin yerine getirilmesi için gereklidir. Verileriniz bu kapsamda örneğin sizin seçtiğiniz bir gönderi firması ve dropshipping sağlayıcısı, ödeme hizmeti sağlayıcısı, sipariş işlemi için hizmet sağlayıcısı ve IT hizmet sağlayıcısı ile paylaşılır. Her durumda yasal hükümler sıkı sıkıya takip edilmektedir. Veri paylaşım kapsamı asgari ölçüyle sınırlıdır.

İletişim Haber Bülteni

İletişim formu kullanılırken veri toplama ve işleme

İletişim formu kullanılırken sadece sizin sunduğunuz kapsamdaki kişisel verilerinizi topluyoruz (soyad, e-posta adresi, bülten metni). Veriler iletişim kurmak amacıyla işlenmektedir. Mesajınızı göndererek, aktardığınız verilerin işlenmesine rıza gösterirsiniz. Veriler, sizin rızanızla Genel Veri Güvenlik Kanunu DSGVO Madde 6, Fıkra 1 bent a esasına göre işlenir. Rızanıza istinaden iptal edilinceye kadar yapılan işlemin yasallığı etkilenmeden, rızanızı istediğiniz zaman bize bildirerek iptal edebilirsiniz. E-posta adresinizi sadece talebinizi işleme almak için kullanmaktayız. Başka bir işlem ve kullanım için onay vermediğiniz takdirde veriler akabinde hemen silinmektedir.

Bülten göndermek için e-posta adresinin kullanılması

Sözleşme işleminden bağımsız olarak açıkça rıza gösterdiğiniz takdirde, e-posta adresinizi yalnızca kendi reklamlarımız için bülten göndermek için kullanıyoruz. Veriler, sizin rızanızla Genel Veri Güvenlik Kanunu DSGVO Madde 6, Fıkra 1 bent a esasına göre işlenir. Rızanıza istinaden iptal edilinceye kadar yapılan işlemin yasallığı etkilenmeden, rızanızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Bu amaçla, bülten aboneliğini bülten içerisindeki linkleri kullanarak veya bildirim yoluyla dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Bunun üzerine e-posta adresiniz dağıtım listesinden çıkarılır.

Doğrudan reklam göndermek için e-posta adresinin kullanılması

Bize ürün veya hizmet satışı çerçevesinde iletmiş olduğunuz e-posta adresinizi kendi ürün ve hizmetlerimizin, benzerlerinin, satın aldığınız ürün veya hizmetlerin reklamları için kullanmamız amacıyla itirazınız yoksa, elektronik yolla reklam göndermek için kullanılacaktır. E-posta adresinin sağlanması sözleşmenin kurulması için gereklidir. Sağlanmaması, sözleşmenin akdedilmemesine neden olabilir. İşleme, Genel Veri Güvenlik Kanunu DSGVO Madde 6, Fıkra 1 bent f esasına göre ağırlıklı olarak doğrudan reklam konusundaki haklı menfaatimiz çerçevesinde gerçekleştirilir. E-posta adresinizin kullanılmasını dilediğiniz zaman bildirimle iptal ettirebilirsiniz. İtirazın gerçekleştirilmesi için iletişim bilgilerini künyemizde bulabilirsiniz. Reklam e-postasında bunun için öngörülen linki de kullanabilirsiniz. Bunun için temel tarifelere göre başka bir aktarım ücreti oluşmamaktadır.

Ürün ekonomisi

Harici bir ürün ekonomisi sisteminin kullanılması

Sözleşme işlemi için sözleşmenin işlenmesi çerçevesindeki bir ürün ekonomisi sistemini kullanmaktayız. Bu amaçla sipariş kapsamında toplanan kişisel verileriniz kendi ürün ekonomisi sistemimize, aşağıdaki adrese aktarılır: Biobellinda GmbH, Gottlieb-Dunkel-Str. 43-44, 12099 Berlin.

Ödeme hizmet sağlayıcısı

Paypal kullanımı

Tüm PayPal işlemleri PayPal veri güvenlik beyanına tabidir. Bu beyan için bkz: https://www.paypal.com/de/webapps/mpp/ua/privacy-full?locale.x=en

İlgililerin hakları ve saklama süresi

Saklama süresi

Sözleşme işlemi tamamlandıktan sonra eriler öncelikle garanti süresi boyunca, ardından yasal, özellikle de vergisel ve ticaret hukuku kapsamındaki saklama süreleri dikkate alınarak saklanır ve başka işleme ve kullanım şekilleri için rızanız bulunmadığı takdirde, süre bitiminden sonra silinir.

İlgili şahısların hakları

Yasal şartların varlığına DSGVO Madde 15-20’ye göre haklarınız aşağıdaki gibidir: Bilgi alma, düzeltme, silme, işlemenin sınırlandırılması, veri paylaşımı ile ilgili haklar. Ayrıca, DSGVO Madde 21 Fıkra 1’e göre, doğrudan reklam amacıyla işlenmesine karşı ve DSGVO Madde 6 Fıkra 1 f’ye isnat etmesi durumunda verilerin işlenmesine karşı itiraz hakkınız bulunmaktadır. Arzu ederseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. İletişim bilgilerini künye bölümünde bulabilirsiniz.

Denetleme Makamı nezdinde itiraz hakkı

DSGVO Madde 77 gereği, kişisel verilerinizin yasaya uygun işlenmediğini düşünüyorsanız, Denetleme Makamı nezdinde itiraz hakkınız bulunmaktadır.

İtiraz hakkı

Burada belirtilen kişisel veri işlemeleri haklı menfaatimiz esasına göre DSGVO Madde 6 Fıkra 1 bent f’ye isnat ediyorsa, özel durumunuzdan hareketle ileriye dönük geçerli olmak üzere verilerin işlenmesine karşı itiraz hakkınız bulunmaktadır. Çoğunlukla menfaatleriniz, haklarınız ve özgürlükleriniz için işleniyorsa, veya hak iddialarınızın geçerliliği, uygulanması veya savunulması için işleniyorsa ve verilerin bu amaçla işlenmesi için tarafımızca zorunlu korunmaya değer gerekçeler belgelenmedikçe, ilgili verilerin işlenmesine itirazınızdan sonra son verilecektir.

Kişisel veriler, doğrudan reklam amacıyla işleniyorsa, bu işlemleri her zaman bildirimle iptal ettirebilirsiniz. İtiraz sonrasında doğrudan reklam amacıyla ilgili verilerin işlenmesine tarafımızca son verilecektir

Son güncelleme tarihi: 23.10.2019

İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi