Biobellinda Florürsüz Diş Macunu Jel 125 Gr | Papatya Özlü
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL85

Biobellinda Florürsüz Diş Macunu Jel 125 Gr | Papatya Özlü

Star Star Star Star Star
286,70 TL
Marka: BioBellinda
Birim: 125 gr.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

 

Ağız ve diş sağlığınızı korumak için düzenli olarak dişlerinizi fırçalamanız büyük önem taşır. Ancak diş fırçalama esnasında kullandığınız diş macununun özellikleri de büyük etkiye sahiptir. BioBellinda Diş Macunu / Papatya Özlü - Florürsüz, dişlerinizde tam kapsamlı bir temizlik yaparak ağız ve diş sağlığınızı uzun süreli bir koruma altına alır.

 

ÖZELLİK

Bakterilere ve Çürüklere Karşı Savaşır

 

BioBellinda Diş Macunu / Papatya Özlü - Florürsüz, diş çürükleri ile savaşırken ağzınızda uzun süreli bir ferahlık hissi yaratır. Tüm aile bireylerinin gönül rahatlığı ile kullanabileceği şekilde geliştirilmiştir. Özel formülü ile bakterilerin diş yüzeyindeki faaliyetlerini engelleyerek olası diş problemlerini önlemeye yardımcı olur.

Güvenilir ve Etkili Formül

 

BioBellinda Diş Macunu / Papatya Özlü - Florürsüz; alkol ve florür içermez. Bu sayede her yaş grubundan kullanıcı için uygundur. İçerisinde barındırdığı xylitol ile diş çürüklerine karşı sizi korurken papatya özü ile diş etlerinde rahatlatıcı bir etki sağlar. Ağız içinde yarattığı ferahlık, doğal nane özlerinden kaynaklanır.

 

 

Alkol, Florür, Paraben, SLES içermez.

KULLANIM

Nasıl Kullanılır?

BioBellinda Diş Macunu / Papatya Özlü - Florürsüz, günde en az iki defa kullanılmalıdır. Dişlerinizi fırçalarken diş hekiminizin tavsiye ettiği miktarda ürün kullanın ve doğru fırçalama hareketleri ile uygulayın. Ağız sağlığınızı koruma altına almak adına diş fırçanızı üç ayda bir değiştirmeniz tavsiye edilir. Siz de ağzınızda etkin koruma ve ferahlık hissini gün boyu yaşamak istiyorsanız, BioBellinda Diş Macunu / Papatya Özlü - Florürsüz avantajlı kargo fırsatları ile sizi bekliyor. 

 

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi