Biobellinda Berenis Argan Yağlı Şampuan 290 Ml
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Ürün Kodu: BL163

Biobellinda Berenis Argan Yağlı Şampuan 290 Ml

Star Star Star Star Star
307,20 TL
Marka: BioBellinda
Kategori: Saç Bakım
Birim: 290 ml.  
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
Alternate Text
- +
GENEL BAKIŞ

Berenis Argan Yağlı Şampuan formülündeki zengin bileşenler Arjinin, Ginseng ve Biotin ile saçları fiziksel ve kimyasal etkilere karşı koruyarak saç yıpranmalarını önlemeye yardımcı olur, saçın uzun süre nemli kalmasını sağlar, gücünü esnekliğini ve enerjisini yeniden kazanan ve daha iyi beslenen saçlar sağlıklı ve hızlı uzar.

ÖZELLİK

Hem ekolojik hem de vagan sertifikaya sahip olan Berenis Argan Yağlı Şampuan, formülünde alkol, paraben ve boya gibi zararlı kimyasallar içermez. İçeriğinde ki B3 vitamini, Çinko, Kalsiyum gibi vitamin ve mineraller kuruluk ve kepek oluşumunu engellemeye yardım ederken, Argan yağı ise saçlara parlaklık ve hacim verir, boyalı saçların rengini uzun süre korumasını sağlar. 

KULLANIM

Berenis Argan Yağlı Şampuan’ı direkt olarak ıslak saçınıza uygulayın ve saç derinize masaj yaparak köpürtün. Ürünün saç derinizin tümüne nüfuz edebilmesi için birkaç dakika bekleyin ve ılık su ile durulayın. İhtiyaç duyduğunuz takdirde bu işlemi bir kez daha tekrarlayın. BioBellinda Berenis Argan Yağlı Şampuan  ürününü avantajlı kargo fırsatından yararlanarak satın alabilirsiniz.

YORUMLAR [0]
Bell
Ürüne ait bir yorum bulunamadı
İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi