Hakkımızda
Yükleniyor
İletişim Merkezi :  +90 216 324 59 99
TR Lokasyon / Dil: Türkçe Down
Lokasyon
Dil
Giriş Yap
Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Left

GERİ

Şifremi Unuttum

Bell
Bağımsız Girişimci Numaranı ya da sistemde tanımlı e-posta adresini girmelisin. E-posta adresine gönderilen linke tıklayarak yeni şifreni oluşturabilirsin. Sistemde tanımlı telefon numaranı giriş sağlarsan bağımsız girişimci numaran ve şifren telefonuna mesaj olarak gönderilecektir.
Sepetim
Sepetim
Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Dünyanın birçok farklı ülkesinde her ay yüzbinlerce kişi daha iyi görünmek ve daha iyi hissetmek, doğal içerikli güvenilir temizlik malzemeleriyle bakım sağlamak ve hayata, çevreye değer katmak için BioBellinda ürünlerini tercih ediyor ve kullanıyor. Temizlik, kozmetik, kişisel bakım ve takviye edici ürünlerden oluşan markalarımız; insandan çevreye kadar dokunduğumuz her canlı ve yaşanılabilir ortamda, olumlu etki bırakmak ve sürdürülebilir yaşamı desteklemek amacıyla bize mükemmel fırsatlar sunuyor.

Çeyrek asırdır durmadan ürünlerimizi, üretim tesislerimizi ve işimizi geliştiriyoruz. BioBellinda ailesi olarak büyürken ve gelişirken, diğer yandan da dünyanın doğal kaynaklarının korunmasını sağlayacak yeni iş yapış yolları geliştirmeye yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her yıl katlanarak artan başarılarımızda “sürdürülebilir yaşamı destekleme” amacımıza bizimle birlikte yol alan herkesin; en az bizler kadar gönülden bağlı olduğunu biliyoruz.. Bu güç ve destekle, dünyada sayısı giderek artan merkezlerimizle de, Vegan ve Ekolojik sertifikalı ürünlerimizi, tüm dünyada doğallık arayışında olan kitlelerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Doğadan ilham alırken aynı zamanda hayal gücü, keşfetme arzusu ve başarı isteğinin insanların hayatlarını değiştirebileceğine inanıyoruz. Bu inancımızı, her geçen gün giderek artan başarılarımızla sürdürmeye devam ediyoruz!

Doğayı güçlendirirken, hem çevre hem de insan sağlığını koruyoruz. Bu doğrultuda bizimle aynı amaca ulaşma fikrinde olan kitleleri birleştiriyor ve kişilerin potansiyellerini ortaya çıkartarak kozmetik ve temizlik sektörünün bir parçası olmalarına olanak sağlıyoruz.

Sürekli gelişen ve geliştiren kalite yönetim sistemimiz ve Ar-Ge ekibimizle birlikte bu amaç doğrultusunda durmadan çalışıyor ve yenilikçi çözümlerle üretmeye devam ediyoruz.

Biz farklılıklara değer veriyoruz ve dünyanın her yerindeki insanların kendi potansiyellerini keşfetmelerindeki yolculukta, eşsiz bir iş fırsatı oluşturmaları için gerekli imkan ve ortamları sağlıyoruz. Hayallerine ve hedeflerine başarıyla ulaşmalarına ilham kaynağı olmaktan büyük keyif alıyoruz.

TARİHÇEMİZ

Çeyrek asırlık geçmişimiz kurulduğu ilk günden beri yaratıcı, doğaya ve çevreye saygılı, ilham verici yenilikler ve fırsatlarla dolu. Yıllardır ürettiğimiz her ürünle, geliştirdiğimiz her yeni sistemle kozmetik ve temizlik sektöründe normlara meydan okuyoruz.

• 1996 yılında ilk kez temizlik ürünleri üretilerek sektöre giriş yapıldı.

• 2006 yılında Network Marketing sektöründe hizmet vermeye başladık.

• 2008 yılında gelişen teknolojiler kullanılarak, temizlik ürünlerinin yanı sıra kozmetik ürünlerinin de üretim ve satışına başlanıldı.

• 2010 Mayıs ayında Avrupa Standartlarında modern üretim tesisi Kocaeli’nde açıldı ve faaliyetlerine başladı.

• 2010 Aralık ayında 80.000 bağımsız girişimciye ulaşılarak, Network Marketing alanında fark yaratacak başarılara imza atıldı.

• 2013 yılında Almanya’da lojistik ve operasyon merkezi kuruldu. Aralarında Almanya, Belçika, Fransa, Danimarka, Hollanda, İsviçre ve Avusturya olmak üzere birçok ülkede Network Marketing kapsamında temizlik ve kozmetik ürünlerinin satışına başlandı.

• 2014 Mayıs ayında yeni rekorlara imza atılarak, Türkiye ve Avrupa’da toplam 142 bin bağımsız girişimciye ulaşıldı.

• 2018 yılında takviye edici gıda ve bitkisel yağlardan oluşan Esbab markası ürün portföyüne eklendi.

• 2018 yılında Birleşik Krallık bölgesini, 2021 Nisan ayında Amerika Birleşik Devletleri de eklenerek hizmet verilen ülke sayısı 35’e ulaştı.

• 2024 yılında Azerbaycan lojistik ve operasyon merkezi kuruldu.

• 2024 yılında Gürcistan, Azerbaycan, Rusya, Kanada, Fas ve Cezayir ülkeleri de eklenerek hizmet verilen ülke sayısı 41’e ulaştı.

İcon 1
Hayvan Dostlarımızı Koruyoruz
İcon 2
İade Garantisi Ürün İade Garantisi
İcon 3
Hızlı Destek Hızlı ve Kolay Çözüm
İcon 4
3D Secure Güvenli Ödeme Yöntemi